Od początku istnienia jedną z form naszej działalności jest oznakowanie poziome dróg. Świadczymy usługi oznakowania poziomego zarówno w technologi cienko jak i grubo-warstwowej (strukturalnej i gładkiej). Zajmujemy się również montażem punktowych elementów odblaskowych oraz znaczników geodezyjnych.

Posiadamy odpowiedni park maszynowy oraz wyszkoloną Załogę więc podejmujemy się zarówno małych jak i większych zakresów prac. Możemy pomóc Państwu zaprojektować oznakowanie, wykonać projekt (uzgodnić go w odpowiednich urzędach), przygotować szablony malarskie (jeśli będzie taka potrzeba) a także wykonać oznakowanie poziome zarówno na drogach publicznych, parkingach jak i placach manewrowych.

Zawsze uwzględniamy potrzeby Klienta i dostosowujemy się do specyfiki terenu. W miejscach publicznych zabezpieczamy teren prac wdrażając tymczasową organizację ruchu zaś w miejscach szczególnie trudnych oznakowanie wykonujemy w godzinach nocnych lub w weekendy.

Pracujemy tylko na produktach uznanych producentów a używane przez nas farby i masy posiadają atesty i wszelkie niezbędne aprobaty.

Uzupełnieniem naszej oferty jest usługa usuwania istniejącego oznakowania metodą frezowania, szlifowania a także bezinwazyjnie.

Metoda bezinwazyjna jest nowością w naszej ofercie i pozwala Państwu na przeprowadzenie zaplanowanych prac na niedawno wykonanych nawierzchniach bez utraty gwarancji !!

Zapraszamy do kontaktu.