Wypożyczalnia znaków

Aby móc prowadzić jakiekolwiek działania w obszarze przestrzeni publicznej, niezbędne jest zabezpieczenie miejsca prac przed ich rozpoczęciem oraz utrzymanie w czasie trwania budowy, remontu, etc.

Nasza wypożyczalnia znaków drogowych została otwarta z myślą o tych klientach, którzy prowadząc inwestycje drogowe i budowlane, nie dysponują własnym zapleczem niezbędnych urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego.  Decydując się na skorzystanie z naszej usługi wynajmu, mogą Państwo zaoszczędzić swój czas i środki, i uzyskać potrzebne wyposażenie praktycznie „od ręki”.

Dysponujemy wszystkimi niezbędnymi znakami przeznaczonymi do wygradzania robót drogowych i budowlanych oraz do oznakowania ulic i innych przestrzeni. Posiadamy oznakowanie pionowe, wygrodzenia, a także inne urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego.

  • Znaki drogowe wynajmujemy na okresy krótkoterminowe i długoterminowe – zależnie od zapotrzebowania klienta.
  • Zapewniamy zawsze atrakcyjne ceny wynajmu oraz krótki czas oczekiwania na dostawę.
  • Znaki oferujemy z pełnym wyposażeniem, dlatego też otrzymują Państwo do dyspozycji gotowe zestawy drogowe.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług z zakresu projektowania organizacji ruchu. Opracowujemy projekty dla tymczasowej i stałej organizacji ruchu wraz z uzgodnieniami.

W razie dodatkowych pytań zawsze pozostajemy do Państwa dyspozycji. Chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualną wycenę wynajmu.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

DANE KONTAKTOWE

ZZMET Sp. z o.o.
ul. Niciarniana 52
92-320 Łódź

Sekretariat: 603 33 77 32
Monterzy: 807 33 77 32
E-mail: biuro.zzmet@gmail.com

SZYBKI KONTAKT

KONTAKT

Zapraszamy do kontaktu:

 

+48 603 33 77 32
+48 782 337 732

 

biuro.zzmet@gmail.com

biuro@zzmet.pl